0850 533 1 335 WhatsApp
Hakkımızda

Pier Tur olarak,güçlü altyapımız ve sunduğumuz tatil alternatifleriyle yenilikçi hizmet anlayışımızı geçmişten bugüne kadar korumayı başardık. Online kanalımızdan aldığımız destek sayesinde hedef kitlelere tatil önerileri ve seyahat paketleri sunmaya devam ediyoruz. Kuruluş yılımızdan bu yana, Türkiye’nin kaliteli ve lüks otelleri ile birlikte büyüyerek markamıza vizyon kattık, bu önemli değerler sayesinde marka değerimizi yükselttik.

 

Türkiye’nin farklı destinasyonlarında, hem yurt içinde hem de yurt dışında ilgi gören yüzlerce otelin satış pazarlamasını gerçekleştirerek daha fazla misafire ev sahipliği yapmalarını sağladık.

 

Seyahat acentesi olarak, otellerin hedef kitlesine yönelik özelleştirilmiş bir hizmet anlayışı benimsedik ve bu yönde ilerliyoruz. Hedef kitleyi tanıyarak kişiye özel programlarla tesislere gerçek müşteriler kazandırıyoruz.

 

Online’nın gücü marka değerimiz için her zaman ilk sıradadır. Marka değerimizi canlı tutabilmek adına turizm alanında yeni trendler yaratmak, gündemi takip etmek ve analizlere yönelik çalışmalar yapmak prensiplerimizdir.

İlkelerimizden en kıymetlisi sizlerin görüşlerini anlamaya yönelik çalışmalar sunmaktır. Pier Tur ailesi olarak, bu ilkenin her zaman yolumuzu aydınlatacağına inanıyoruz