0850 533 1 335 WhatsApp
Pier MICE

Şirketinize sunduğumuz kurumsal seyahat hizmetlerini ve hedeflediğiniz ilgiyi kazanabilmek için tüm planlarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz. Online pazarlama çalışmalarımızla konaklama alternatiflerinizi farklılaştırabilir ve kitlenizi büyütebilirsiniz. Kongreler, Eğitim Toplantıları, Seyahat Turları, Gala Yemekleri ve Organizasyon Etkinlikleri, Doğum Günü, Düğün ve Davetler, İş Seyahatleri Konaklamaları için sizi hedef kitlenizle buluşturarak taleplerinize etkili çözümler sunuyoruz. Otelinizin farklı yönlerini de ön plana çıkaracak çalışmalara bizimle imza atabilirsiniz.

 

Markalaşma, günümüzde en kıymetli değerlerden biri. Şirketler için binlerce marka arasından sıyrılabilmek bambaşka bir nitelik ister. Bu noktada her türlü organizasyon faaliyetlerimizi, kendinize yaptığınız uzun vadeli bir yatırım olarak görebilirsiniz. Kurumsal etkinliklerin olmazsa olmazları bizim için üç kategoride buluşuyor. Kurumun markalaşması, kurum kültürünün yaygınlaşması ve motivasyon veriminin artması!

PİER MICE Ailesi olarak neler yapıyoruz?

            •          Bölgesel toplantı ve organizasyonlar

            •          Fuar stand tasarımları, kurulum ve genel hizmetleri

            •          Dönem sonu toplantıları

            •          Kutlama, kutlama törenleri ve parti organizasyonları,

            •          Kurumsal etkinlikler, Eğitim toplantıları

            •          Ürün Lansmanları,

            •          Motivasyon toplantıları, Bayi toplantıları,

            •          Basın toplantıları,

            •          Devlet ve protokol organizasyonları

 

Meeting

Bizim için her meeting, her etkinlik iş dünyasını seven bireyleri yeni bir hikayeyle buluşturmak için bir fırsat demek. İş partnerlerimizin stratejik ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz projelerde özgün çözümler üretmek, başarılı toplantı organizasyonlarının yaratıcısı olmak ilk hedefimiz.

Incentive

Markalaşmanıza katkıda bulunabilmek, işimize duyduğumuz heyecanın sadece ufak bir parçası…

Congress

Kongrelerden lansmanlara, geniş bir yelpaze sunduğumuz tüm hizmetlerimizle, partnerlerimize artı değer yaratmak için varız.

Exhıbıtion

Amacımız, yenilikçi bakış açısıyla düzenlediğimiz etkinliklerle, partnerlerimizi ve omuz omuza çalıştığımız markalara değer katmak.

Incoming-outgoing

Proje ve taleplerin planlanması, turistik ihtiyaç ve tüm taleplerin danışmanlığı, bütçelendirilmesi ve organize edilmesi aşamalarında biz varız. Sunduğumuz hizmeti iletişim hedeflerinizle örtüştürmek ve sizi yeni kitlelerle buluşturmayı sağlamaktayız.

Uçak-Vize

Markaları değerli kılanların, tüketiciler olduğu bilinci ve hassasiyetiyle Uçak ve Vize alanında tüm soru ve sorunların çözüm odağı olmaya hazırız.